top of page

Karma Samui Group

Public·8 members

Magic Tiles 3: Favori Şarkılarınızı Yeni Bir Şekilde Deneyimleyin - Meme Oyunları


Magic Tiles, Oyun.io için özel olarak seçtiğimiz bir online yetenek oyunları. Mutlaka oynamanız gereken favori mobil yetenek oyunları biridir. Eğlenceye başlamak için büyük "Şimdi Oyna" butonuna tıklayın. Bunun gibi daha fazla oyun denemek istiyorsanız, Piano Online veya Perfect Piano oyunlarına bir göz atın. Daha fazla ücretsiz oyun oynamak için tüm zamanların en iyi oyunları sayfamızı görüntüleyin.


Music Tiles 3 is a mobile game developed by Amanotes, one of the known music game publishers. It is a free-to-play piano game where players can virtually tickle the ivory. It has familiar gameplay requiring the players to tap the black tiles and avoid hitting the white ones.
magic tiles 3 oynaPiano tiles 3 oyunu oynarken ekranda görünen notanın üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak şarkı çalma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Ekranda dikey yönde 4 tane sütun bulunuyor. Şarkıyı oluşturan notalar bu sütunlardan aşağıya doğru akıyor. Sırayla tüm notalara tıklayıp piano tiles 3 oyunu oynayarak şarkıyı tamamlıyorsunuz. Süre uzadıkça notalar daha hızlı akıyor. İlk hatanızda yada herhangi bir yanlış yere tıkladığınızda yanıyorsunuz. Parmaklarınızı seri bir şekilde kullanarak piyano çalmayı öğreniyorsunuz. Bu şekilde müzik yeteneğinizi geliştirerek sanatsal yönünüzü ortaya çıkartıyorsunuz. Melodilere kendinizi kaptırarak en güzel melodileri bilgisayar ortamında çalma imkanına kavuşuyorsunuz.


About

Karma Samui Group is the consolidation of information regard...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page